درباره ما

شرکت تیزرو یدک پارت مفتخر است در فضایی به وسعت 15 هزار  متر مربع در قلب کلاشهر عظیم کرج و منطقه ای صنعت خیز ملارد چرخی بزرگ را در یکی از پررونق ترین صنایع کشور به حرکت در آورد.
تولید قطعات اصلی و جانبی موتور سیکلت و خودرو، از قبیل باک بنزین (مخزن سوخت)، اگزوز، زین و انواع کاور از اهداف بلند مدت و فعالیت دیرینه این مجموعه پر تلاش بوده که امروزه با بهره گیری از ربع قرن تجربه و در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص با استفاده از بهترین ماشین آلات صنعتی، در در عرصه پهناور تولید داخلی نقش بسزایی را ایفا می کند.
شرکت تیزرو یدک پارت بر اساس اصل رضایتمندی مشتری،کیفیت در تولید را همواره در دستور کار خود قرار داده که در کنار این ویژگی مهم، تنوع در رنگ و همچنین قیمت مناسب محصولات سبب این شده است تا بخش قابل توجهی از بازارهای داخلی را بر حسب نیاز مشتری به دست آورد.
پس از کسب مدارج عالی مدیریت و طی نمودن پله های موفقیت یکی پس از دیگری، مدیران ارشد شرکت تیزرو یدک پارت، بر آن شدند تا با دریافت گواهینامه های بین المللی مطابق با استانداردهای جهانی، افقی تازه را بر آسمان این مجموعه صنعتی گشوده تا بتوانند علاوه بر تامین نیازهای مشتری داخلی در فراسوی مرزهای ایران اسلامی نیز محصولات خود را صادر نماید.

خط مشی کیفیت

گروه تولیدی صنعتی تیزرو یدک پارت تولید کننده قطعات موتور سیکلت خط و مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می نماید :

  • جلب رضایت مشتریان از طریق محصولات با کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و تحویل به موقع
  • به کار گیری نیروی انسانی کار آمد و متخصص به عنوان سرمایه اصلی شرکت
  • استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مناسب و مواد اولیه مرغوب جهت تولید محصولات با کیفیت 
  • افزایش بهره وری(کاهش هزینه ها، افزایش تولید و به کارگیری ماشین آلات مناسب)